Eems-Dollard

__ __ __ Gestaag vooruit... Grensoverschrijdend bezig __ __ __

De ‘Eems-Dollard’ is een afdeling van de Orde van den Prince’, in het gewest Noord-Nederland.Wat onze afdeling typeert is vooral dat wij van onze specifieke regionale ligging ons speerpunt willen maken:  geen navelstaarderij op alleen ‘het eigene’, maar juist grensoverschrijdend. Onze afdelingsleden komen niet alleen uit Nederland, ook uit Duitsland. En regelmatig zijn wij daar te vinden in het kader van onze activiteiten

Zie de bijlage met onze presentatiepagina

Eems-Dollard is een afdeling van Noord-Nederland

Bijeenkomst:
tweede woensdag van de maand
Bijeenkomsttelefoon:
0597-414073
Adres:
In den Stallen
Oostereinde 10
9672 TC Winschoten
NT&C project:
Stichtingsdag: 11-04-2001
Aantal leden: 8

Agenda: 

Activiteiten enkel zichtbaar voor leden.

Terugblik: 

Activiteiten enkel zichtbaar voor leden.

Nieuws: